Videa o tepelném stresu

V této sérii videí od Dr. Rodriga Garcii, technické služby TechMix Ruminant, prozkoumáme tepelný stres a jeho vlivy na vaše stádo a produkci.

Co je tepelný stres a jak ovlivňuje vaše krávy?

Video 2

Je nezbytné, abyste byli schopni vyhodnotit tepelný stres v podmínkách farmy a porozumět tomu, jakou roli hraje teplotní vlhkostní index, THI, v tepelném stresu vašich zvířat.

Video 3

Zatímco strategie snižování říje pomáhají udržet krávy v pohodě, nejsou 100% účinné. Použijte Bovine BlueLite od TechMix k chlazení vašich krav zevnitř ven (TM). Pomozte udržet dojivost a reprodukční úspěch během tepelného stresu.

Video 4

Index THI nad 68 má za následek snížený příjem sušiny a aktivity, což následně způsobuje ztráty v produkci mléka. Podívejte se, jak Rodrigo Garcia, manažer pro výživu přežvýkavců TechMix International, vysvětluje, jak tepelný stres ovlivňuje dojnice a jeho účinky na produkci.

Video 5

Zvýšená tělesná teplota a snížení průtoku krve do reprodukčního systému vede k poškození reprodukčních buněk a embryí. Sledujte Rodriga Garciu, manažera pro výživu přežvýkavců TechMix International, jak vysvětluje účinky tepelného stresu na reprodukci.

Video 6

BlueLite je doplněk stravy navržený pro chlazení vašich krav zevnitř ven™. Podívejte se, jak Dr. Rodrigo Garcia, manažer pro výživu přežvýkavců TechMix International, vysvětluje, jak podávat BlueLite vašim kravám, aby pomohly vstřebávání vody a poskytly živiny, které potřebují k prevenci tepelného stresu.

Video 7

Krávy se stávají tepelně stresovanými počínaje průměrným indexem teplotní vlhkosti (THI) 65. Dr. Rodrigo Garcia, manažer pro výživu přežvýkavců TechMix International, vysvětluje, jak vyhodnotit tepelný stres na vaší farmě v dalším pokračování série tepelného stresu TechMix.

Video 8

Dr. Rodrigo Garcia, manažer pro výživu přežvýkavců TechMix International, vysvětluje, jak používat nutriční strategie ke zmírnění tepelného stresu ve vašem provozu.